Kariera

Dołącz do nas

aktualne oferty pracy

Merchandiser

Lokalizacja: Warszawa

Poszukujemy Merchandisera Mobilnego – Osoby wykładającej towar w sklepach wielkopowierzchniowych w Warszawie.

Termin:

  • godziny wykonywania serwisów do ustalenia
  • wizyty 3x / tydzień w każdym punkcie

Obowiązki

  • Wykładanie towaru na półki
  • Budowanie ekspozycji dodatkowych zgodnie z otrzymanym planogramem
  • Dbanie o standardy  ustawienia produktów i estetykę ekspozycji.
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Zaangażowanie.
  • Mobilność
  • Mile widziany status studenta/osoby uczącej się
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i motywacja
  • Stały dostęp do Internetu na urządzeniu mobilnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Wdrożenie w wykonywane obowiązki
  • Zlecenia o charakterze zadaniowym i dorywczym

Hostessa

Poszerzamy swoją bazę hostess/ ambasadorek/animatorek. Jeśli pracujesz w branży i masz doświadczenie, to koniecznie napisz do nas! Zapewniamy cykliczne zlecenia. Szukamy miłych, uśmiechniętych i komunikatywnych dziewczyn.

Obowiązki:

  • Realizacja akcji promocyjnych
  • Nawiązywanie kontaktów z klientami
  • Profesjonalne informowanie klientów o produkcie/usłudze
  • Aktywna sprzedaż produktów

Wymagania:

  • Zadbany i uśmiechnięty wizerunek
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zdolność nawiązywania kontaktu z różnymi osobami
  • Pozytywne nastawienie i otwartość
  • Wykazywanie się inicjatywą i zaangażowaniem
  • Wzrost od 160 cm
  • Wiek minimum 18 lat
  • Mile widziana książeczka sanepidu/ orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne
  • Status ucznia / studenta
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

Field Account Specialist – Project Coordinator

Dołącz do naszego zespołu jako Field Account Specialist i weź udział w tworzeniu wyjątkowych kampanii, realizując projekty dla znanych marek. Jeśli masz doświadczenie w trade marketingu,  lubisz dynamiczną pracę z ludźmi i świetnie zarządzasz projektami – to miejsce dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Koordynowanie projektów z zakresu trade marketingu na terenie Polski
  • Planowanie i egzekwowanie terminowej realizacji zadań
  • Współpraca z podwykonawcami w terenie (superwizorzy, merchandiserzy, promotorzy, hostessy i in.)
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i monitorowanie realizacji projektu
  • Przygotowywanie wysyłek i materiałów do odpowiednich lokalizacji
  • Współpraca z Klientami i zespołem agencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze trade marketingu – mile widziane po stronie agencji
  • Umiejętność zarządzania projektami i prowadzenia równoległych działań
  • Praktyczna znajomość programu excel (niezbędna w codziennej pracy przy projektach)
  • Bardzo dobra organizacja pracy i sprawność działania
  • Pozytywne podejście, elastyczność i nastawienie na szukanie rozwiązań
  • Łatwość w budowaniu partnerskich relacji, współpracy i komunikacji z podwykonawcami
  • Ciekawość, otwartość na szukanie informacji i uczenie się
  • Myślenie analityczne

Mile widziane:

  • Doświadczenie pracy w agencji marketingowej i przy projektach z obszaru trade marketingu (organizacja akcji promocyjnych, merchandising, materiały POS)
  • Znajomość branży FMCG
  • Zainteresowanie obszarem technologicznym i materiałowym
  • Język angielski pozwalający na okazjonalną komunikację elektroniczną
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Bycie częścią agencji, w której ludzie pozostają na lata
  • Realizacja projektów dla znanych marek (m.in. Śnieżka, Sony, Carlo Rossi)
  • Wspólne celebrowanie ważnych momentów i okoliczności, wyjazdy integracyjne
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na innych preferowanych zasadach
  • Biuro w centrum Warszawy

Zainteresowany? Aplikuj już dziś!

Administratorem Twoich danych osobowych jest 4MAT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Siennej 86/74, 00-815 Warszawa.

Podane przez Ciebie dane będą przetwarzanie w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, dotyczącego stanowiska, na które aplikujesz. W sprawach związanych z przetwarzaniem i ochroną danych osobowych wyznaczony został punkt kontaktowy w postaci adresu e-mail: [ades e-mail] Kontakt we wskazanych sprawach możliwy jest także w postaci tradycyjnej korespondencji na adres administratora z dopiskiem: „Ochrona Danych Osobowych”.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, otrzymania kopii, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzoru na zasadach wskazanych w RODO.

Możesz cofnąć wyrażoną zgodę w każdym momencie, lecz jej wycofanie uniemożliwi Ci wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych oraz pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym podstaw prawnych przetwarzania oraz przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj.

W aplikacji proszę umieścić zgodę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez 4MAT Sp. z o.o.”

Wyślij swoje CV

4mat@4mat.leobeta.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko wybranymi kandydatami